top of page

KULLANIM ŞARTLARI

18 yaşından küçük kişiler 10nno.com'dan alışveriş yapamazlar.

10nno.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

10nno.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca 10nno.com’da geçerlidir.

10nno, 10nno.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

10nno.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. 10nno.com, fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

10nno.com, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

10nno.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

10nno.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, 10nno’nun izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği 10nno.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

10nno, 10nno.com satışa sunduğu yüzlerce ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

10nno.com’dan siparişi verilen ürünlerin el emeğiyle üretimi sonucunda ve malzemenin natüründen dolayı dokusunda bazı farklılıklar görülebilir. 10nno’nun ürettiği hiçbir ürün bir diğerine birebir benzemez. Bizi farklı kılan özelliklerimizden en önemlisi de budur. Tamamen kişiye özel üretim yapmaktayız.

10nno.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

bottom of page